Wnętrzarskie prezenty świąteczne

Boże Narodzenie może być okazją, aby podarować bliskim piękne i funkcjonalne dodatki do domu. Jakie wnętrzarskie prezenty może więc rozważyć tegoroczny Mikołaj?

Każdy z nas lubi otaczać się przedmiotami dbającymi o komfort i dobre samopoczucie. Mogą być one formą estetycznych dekoracji odpowiadających osobistym gustom, ale także prestiżowymi elementami praktycznego wyposażenia, których nie kupilibyśmy sobie prawdopodobnie sami. Naturalnie, aby nie popełnić gafy trzeba dobrze znać nie tylko upodobania i pasje obdarowywanej osoby, ale także jej domowe wnętrza. W ten sposób unikniemy dublowania, a także stylowych faux-pas. Jakie prezenty wnętrzarskie można więc włożyć pod choinkę?

Dla domatorów

Piękne wnętrza wymagają pieczołowitości w doborze dekoracji i dodatków. A ponieważ lubimy wystrój zmieniać czy odświeżać raz na jakiś czas, dobrze dobrane prezenty wnętrzarskie pozwalają urozmaicić ów zdobniczy repertuar. W każdym na przykład domu znajduje się zwykle jeszcze pusta ściana, którą warto być uczynić przytulniejszą. Ciekawy, uniwersalny obraz o racjonalnym wymiarze (np. 60×40 cm) to podarek, który na pewno sprawi wielką radość, zwłaszcza, jeśli ściany jeszcze świecą pustkami!

Sprawdzone prezenty wnętrzarskie, których nigdy dość, to także domowe tekstylia w postaci narzut, pledów, poduszek dekoracyjnych oraz modnych w ostatnich latach sztucznych kożuchów. Jako sezonowe uzupełnienie salonu czy sypialni są po prostu nie do przecenienia. Dużą popularnością cieszą się również uniwersalne dodatki z naturalnego drewna, takie jak deski do serwowania serów, patery czy misy o pięknym eko-designie!

Obraz na ścianę Fy!
Obraz na ścianę Fy!
Elegancka narzuta Fy!
Elegancka narzuta Fy!
Drewniana patera Fy!
Drewniana patera Fy!

Dla miłośników ogrodu

Mimo, że lato jeszcze daleko, amatorom relaksu pod gołym niebem warto sprawić prezenty, które dodatkowo umilą korzystanie z tarasu i ogrodu. Najprostszym pomysłem, który nie może się nie spodobać są latarenki zapewniające przyjemny blask długim letnim wieczorom. Do wyboru mamy szeroki wachlarz stylów – od drewnianych, rustykalnych, po nowoczesne, metalowe.

Z większych, bardziej prestiżowych podarków do ogrodu na uwagę zasługuje na pewno podręczny stolik w uniwersalnej składanej formie. Można z niego korzystać na balkonie, na trawniku, a nawet w domu, zaś piękne wzornictwo na pewno ucieszy każdego estetę. Doskonałym pomysłem może być również palenisko ogrodowe, które pozwala cieszyć się ciepłem i światłem ognia, bez konieczności rujnowania trawnika czy budowania kominka.

Metalowe latarenki do ogrodu Skagerak
Metalowe latarenki do ogrodu Skagerak
Podręczny stolik ogrodowy Skagerak
Podręczny stolik ogrodowy Skagerak
Palenisko ogrodowe Skagerak
Palenisko ogrodowe Skagerak

Wnętrzarskie prezenty dla dzieci

Wreszcie, choć mogłoby się wydawać, że najmłodsi marzą jedynie o zabawkach pod choinką, i im wnętrzarskie prezenty mogą sprawić wiele autentycznej radości. Bo czymże jest pokój dziecięcy, jeśli nie krainą beztroskiej zabawy i spełniania marzeń?

Do bestsellerowych prezentów dla dzieci, które nie pójdą za miesiąc w kąt, jak kolejna lala czy auto, należą elementy wyposażenia, które oprócz funkcji praktycznej urozmaicają codzienne igraszki. Wszelkiego rodzaju worki, pufy, poduchy i siedziska są pod tym względem niezastąpione. Maluchy docenią też na pewno kolorowe obrazki z ulubionymi postaciami, jak również tekstylia o bardziej fantazyjnym wydźwięki, typu namioty czy baldachimy na łóżko. Takie podarki to użytek na wiele lat!

Obraz do pokoju dziecięcego Fy!
Obraz do pokoju dziecięcego Fy!
Siedzisko do pokoju dziecięcego Fy!
Siedzisko do pokoju dziecięcego Fy!
Namiot do pokoju dziecięcego Fy!

Dodaj komentarz