Jaki wybrać fotel – znajdź idealny model dla Ciebie!

Fotel to mebel osobisty – często członkowie rodziny mają swoje ulubione, osobiste siedziska, zarezerwowane dla nich góry. Stąd tak ważne jest, aby wybrać fotel dla osoby, nie zaś dobrać go do kanapy.

Zbyt często kupujemy meble z reklamy i katalogu, nie zaś takie, które pasują do naszych gustów, osobowości, codziennych potrzeb. Wybrać fotel idealny, to często więc zajrzeć głęboko w swoją duszę i obyczaje i przyjrzeć się meblom pod kątem, jakimi mogą być przyjaciółmi, ile radości mogą nam zapewnić na co dzień. Na każdego człowieka gdzieś tam bowiem czeka idealny model fotela!

Fotel dla sybaryty

Czerwony fotel z podnóżkiem Alberta https://www.alberta.it/en-us

Cenisz sobie komfort i pierwszą klasę? W wannie popijasz szampana z truskawkami a wymarzone wakacje spędziłbyś na jachcie? Luksusowy fotel o miękkim obiciu i delikatnie profilowanym siedzisku to wybór dla Ciebie. Elementem koniecznym jest też podnóżek do pary, a wszystko to w wyraźnym, śmiałym kolorze, którego nie da się przeoczyć.

Dla urodzonych arystokratów

Wysoki fotel Alberta
Wysoki fotel Alberta https://www.alberta.it/en-us

Drażni się prostactwo i upadek obyczajów? Jesz zawsze nożem i widelcem, a herbatę popijasz z filiżanki? Jeśli w Twoim życiu potrzebna jest dawka szlachetności i emancypacji warto wybrać fotel godny arystokraty – wysoki, dumny, w prestiżowym kolorze, to, choćby Royal Blue!

Dla duszy towarzystwa

Neutralne fotele Alberta
Neutralne fotele Alberta https://www.alberta.it/en-us

W zasadzie nie potrzebujesz fotela, bo najchętniej wciąż biegałbyś wokoło i zabawiał domowników, gości, przyjaciół. Najlepiej czujesz się wśród ludzi, a z samotnością nie jest Ci do twarzy. Idealna dla Ciebie będzie para neutralnych stylowo, ale eleganckich foteli, na których usiąść może każdy spragniony kawy i dobrej rozmowy.

Jaki wybrać fotel dla miłośnika sztuki?

Tradycyjny, dekoracyjny fotel Alberta https://www.alberta.it/en-us

Jeśli Twój dom pełen jest dzieł sztuki – od reprodukcji na ścianach po artystyczne dywany, a piękny design jest najlepszym pokarmem dla Twojej duszy, nie wahaj się sięgnąć wstecz do tradycji. Klasyka, w swoim ekskluzywnym wydaniu, to niewyczerpalne źródło estetycznych rozkoszy, które można mieć we własnym domu!

Siedzenie dla racjonalisty

Jak wybrać fotel – klasyczny model Alberta
Jak wybrać fotel – klasyczny model Alberta https://www.alberta.it/en-us

Nie wszyscy jednak potrzebują estetycznych wzruszeń i podbudowujących ego obiektów prestiżu. Jeśli dla Ciebie priorytetem jest funkcjonalność i praktyczność, powinieneś wybrać fotel prosty, nowoczesny, pasujący do każdego kontekstu wnętrzarskiego. Klasyczna rama z łatwym do czyszczenia skórzanym obiciem to ideał!

Dla trendsetterów

Nowoczesny fotel Alberta
Nowoczesny fotel Alberta https://www.alberta.it/en-us

Zawsze wybierasz najmniej uczęszczaną drogę? Musisz mieć wszystko zanim inni zaczną jeszcze o tym marzyć? Nie podążasz za trendami, ale sam jest tworzysz? Dla Ciebie właśnie projektanci przygotowują modele foteli, z którymi większość ludzi ma problem. Bo są zbyt odważne, zbyt kolorowe, zbyt dziwne i nietypowe.

Dla kochających lenistwo!

Profilowany szezlong Alberta https://www.alberta.it/en-us

Życie jest trudne i męczące, więc w wolnym czasie trzeba je sobie maksymalnie uprzyjemnić? Jeśli Twoja wizja domowego zacisza, to nóżki w górze, gorąca kawa i dobra książka, zapomnij o fotelu i kup szezlong!

Dodaj komentarz